0(352) 224 22 40

Hafta İçi 9.00 - 17.00

arge@argebilisim.com.tr

ÜRÜNLERİMİZ

Kablosuz Su Deposu Kontrol Sistemi


AÇIKLAMALAR

Sistem Enerji olmayan depolar için tasarlanmıştır,kuru tip akü ve 5 watt gücünde güneş paneli yardımıyla sorunsuzca çalışabilmektedir,sistem çok az enerji harcadığı için güneş paneli takmadan da sadece akü ile çalışabilmektedir fakat akülerin ömürleri kısıtlı olduğu için güneş paneli kullanılmasını tavsiye etmekteyiz,sistem uzaktan kontrolün yanısıra data link olarak da kullanılabilir,bu sayede scada sistemleri vs. gibi bir çok alanda kullanılabilecek bir üründür.

Kablosuz Su deposu İzleme Ve Kontrol Ünitesi


Bu Cihaz İle Uzaktan Kontrol Edilen Su deposu-Pompa Sisteminin Çalışma durumunu ve depodaki su seviyesini başka bir merkezden (Örneğin; Belediye Binası,Kontrol Odası Vs..) izleyebilirsiniz,hatta cihaz yardımıyla depodaki sıvı seviye bilgilerini bir bilgisayar ve bilgisayar programı yardımıyla raporlayabilir ve pompayı bilgisayar programı üzerinden çalıştırıp durdurabilirsiniz.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Kara Kuvvetleri Komutanlığı,Jandarma Karakol Komutanlıkları,Deniz Üst Komutanlıkları,Hava Meydan Komutanlıkları,İl Özel İdareler,Belediyeler,DSİ gibi pek çok devlet kurumu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermekteyiz.

Hemen İletişime Geçin !

Copyright © 2018 - Arge Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Kent Media

Üst