0(352) 224 22 40

Hafta İçi 9.00 - 17.00

arge@argebilisim.com.tr

ÜRÜNLERİMİZ

Gsm,GPRS Kuyu-Depo Kontrol Sistemleri


AÇIKLAMALAR

GPRS DATA HATTI İLE KUYU-DEPO KONTROL SİSTEMİ;

Firmamız tarafından tasarlanıp üretilmiş olan GPRS ile Kuyu-Depo Kontrol Cihazımız herhangi bir vatandaş-elektrikçi vs.. tarafından kuyu-depo yada  herhangi bir sistemi mesafe sınırı olmaksızın kontrol etmesi için tasarlanmış bir üründür ,ürünü satın aldıktan sonra www.pompakontrol.com adresine girerek bir sefere mahsus üye olmanız gerekmektedir ardından satın almış olduğunuz ürünleri sisteme kaydederek kullanmaya başlayabilirsiniz , cihazlara herhangi bir GSM operatörünün internet paketi olan  SIM kartını takmanız yeterlidir, aylık kullanım kotası 5Mb olan bir data hattı fazlasıyla yeterli olacaktır , cihazlar donanım olarak tek tiptir depo yada kuyu cihazı olarak çalışması site üzerinden belirlenir bir depoya bir yada birden çok kuyu cihazı tanımlanabilir ,hangi kuyunun ne kadar süre çalıştığı ,ne kadar su bastığı ,ne kadar elektik kullandığı ,motor termik rölesinin durumu  gibi verileri de web sitesi üzerinden görmek haftalık ,aylık ve yıllık gibi raporlar oluşturmanız da mümkündür.

 

 

Çağrı Yöntemi İle Ücretsiz Kuyu-Depo Kontrol Sistemi ;

Sistem Depo kısmı Ve Pompa Kısmı Olmak Üzere İki adet cihazdan oluşmaktadır,her iki tarafa da herhangi bir GSM operatörüne(Turkcell-Vodafone-Avea) ait sadece çağrı yapabilecek şekilde kullanıma açık olan herhangi bir SIM kart takmanız yeterlidir,Simkart takıldıktan sonra cihazlar sizden AYAR SMS i beklemeye başlayacaktır,her iki sisteme de birbirlerine ait numaraları ve diğer ayarları(çalışma modu şifre Vs.. gibi) ayarları içeren bir sefere mahsus 1 Adet SMS atmanız yeterli olacaktır,Sistem kendisine tanıtılan numara haricinde arandığında hiçbir tepki vermeyecek ve meşgule atacaktır,sistem çok basit bir şekilde dizayn edilmiş olup kurulumu oldukça kolaydır,depo kısmı tek şamandıra,iki şamandıra yada Hidrostatik Sıvı seviye sensörü ile çalıştırılabilmektedir, kontrol işlemi sırasında Sistemde kullanılan simkartlar hiçbir şekilde kontör-para-dakika vs.. kullanmamaktadır,hattın çağrı yapabiliyor olması yeterlidir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

·        12v Çalışma Gerilimi.

·        Güneş Panelleri İle Çalışabilme.

·        1 adet kuru kontak Giriş(şamandıra girişi)

·        1 adet 20 Amper Kuru Kontak Çıkış.

·        1 adet 4-20mA Giriş.

·        1 Adet RS485 Portu.

·        1 Adet TTL Uart Portu.

·        Türkiye de Faaliyet Gösteren Tüm GSM Oparatörleri İle Herhangi bir Ayar          -          Yapmaksızın Çalışabilme.

·        Harici Anten Takılabilmesi İçin SMA Konnektör.

·        Dışarıdan Sim Kart Sökülüp-Takılabilme.

Kara Kuvvetleri Komutanlığı,Jandarma Karakol Komutanlıkları,Deniz Üst Komutanlıkları,Hava Meydan Komutanlıkları,İl Özel İdareler,Belediyeler,DSİ gibi pek çok devlet kurumu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermekteyiz.

Hemen İletişime Geçin !

Copyright © 2018 - Arge Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Kent Media

Üst