0(352) 224 22 40

Hafta İçi 9.00 - 17.00

arge@argebilisim.com.tr

ÜRÜNLERİMİZ

Hastane ASM vs. gibi Yerler İçin Sıramatik


AÇIKLAMALAR

Paket içeriği:

1.      Sıramatik Cihazı

2.      Bilgisayar bağlantı kablosu

3.      12v 500 mA Adaptör

Cihaz Özellikleri:

Sıramatik Cihazı Aile sağlık merkezleri ve hastaneler gibi hasta sıra kaydı yapılan yerlerde kullanılmak üzere özel olarak gelişrilmiştir,özel çalışan doktorların kullanımı için idealdir,bilgisayar programı rutin işlemlerini yaparken bir yandan da hasta kaydı yapılabilmektedir,bazı hastane yazılım programlarında yazılım firmaları bu işlemi çok maliyetli olan sistemlerle uygulamaktadır (pc çoklayı gibi ünitelerle), bu gibi durumları ortadan kaldırmak için geliştirilmiş bir üründür çalışma prensibi oldukça basittir TC numarası girilip ilgili tuşa basıldığında bilgisayara ilgili tuş bilgisiyle birlikte tc numarasını yollamaktadır,bilgisayar programında da tc no ile gerekli tüm işlemler yapılmakta ve kullanıcıya gerekli uyarı bilgisayardan gönderilerek sıramatik ekranında görüntülenmektedir.

Cihaz ekranında gösterilmek istenen mesajlar opsiyoneldir ve yazılım firmasının isteği üzerine düzenlebilmektedir. Örn: “KAYIT TAMAM”,”TC NO HATALI”,”MUAYENE BİTTİ”,İSLEM REDDEDİLDİ”,TEKRAR GİRİNİZ,BEKLEYİNİZ vs.. gibi bir çok mesaj gösterilebilir.

Bu ve buna benzer projeleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kara Kuvvetleri Komutanlığı,Jandarma Karakol Komutanlıkları,Deniz Üst Komutanlıkları,Hava Meydan Komutanlıkları,İl Özel İdareler,Belediyeler,DSİ gibi pek çok devlet kurumu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermekteyiz.

Hemen İletişime Geçin !

Copyright © 2018 - Arge Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Kent Media

Üst