0(352) 224 22 40

Hafta İçi 9.00 - 17.00

arge@argebilisim.com.tr

ÜRÜNLERİMİZ

Kablosuz DiafonSistemi


AÇIKLAMALAR

Ürün Açıklaması : Sistem geniş alanlara yayılmış villa tipi evlerden oluşan yerleşim birimleri ve bu yerleşim biriminin girişinde ana kapı güvenlik noktası gibi unsurları barındıran yerler için tasarlanmış ve imal edilmiştir,sistem yaklaşık 3km yarı çapta güvenlibir şekilde kullanılabilmektedir,binalarda kullanılan diafon sistemleri ile aynı prensipte çalışmaktadır tek farkı kablosuz ve uzun menzilli oluşudur ayrıca hem taşınabilir hemde sabit olarak kullanılabilme olanağı sağlamasıdır.(örneğin bağ eviniz var ve siz arka taraflarda bahçede birşeylerle uğraşıyorsunuz bu esnada zilinize basan biriyle konuşarak uzaktan kapıyı açabilirsiniz) 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Teknik Özellikler:
  • Merkez keypad kısmı 12v adaptör ile çalışmaktadır istenirse elektrik kesintilerine karşı yada elektrik enerjisi olmayan noktalarda akü ve güneş panelleri ile çalıştırılabilir.
  • Şube tanımlama sayısında üst limit yoktur varsayılan olarak 65000 e kadar şube tanımlanabilir.
  • Keypad sayesinde daire no kolayca tuşlanıp zil çaldırılabilir.
  • 2*16 LCD display sayesinde kullanımı kolaydır sistem gerekli yönlendirmeleri yapar.
  • Merkez keypad üzerinde oldukça hassas mikrofon ve hoparlör dahili olarak bulunmaktadır.
  • Akıllı enerji yönetimi sayesinde kullanılmadığı sürelerde uyku moduna geçer böylece enerji tasarrufu sağlar bu özellik doğrudan enerji hattına bağlı sistemler için fazla önem arzetmesede(beklemede max.1.5w) pil yada akü ile çalışan sistemlerde ciddi manada önem arzetmektedir.
  • Şubeler hem taşınabilir hemde sabit montaj şeklinde kullanılabilir içlerinde min. 10 saat çalışabilecek güçte lityum piller barındırmaktadır,sabit montajlı olanlarda da yine pil vardır fakat full şarjlı olarak bekleme konumundadır.

 

Kara Kuvvetleri Komutanlığı,Jandarma Karakol Komutanlıkları,Deniz Üst Komutanlıkları,Hava Meydan Komutanlıkları,İl Özel İdareler,Belediyeler,DSİ gibi pek çok devlet kurumu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermekteyiz.

Hemen İletişime Geçin !

Copyright © 2018 - Arge Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Kent Media

Üst